ארטפרו

קראו חוות דעת על ארטפרו

מירי גרשוני
קרא עוד
דלת/מחיצה שמפרידה בין חדר העבודה לסלון. התמונה לא ממש משקפת את המציאות ולא רואים את כל היופי של הדלת ואת העבודה היפה וההתקנה המוצלחת. תודה רבה לקובי ,מירי ואורה על השירות העמידה בזמנים האיכות והיופי.יצא מעל ומעבר למה ששיערנו.
סיגל גרטי
קרא עוד
כשהגענו לקובי בקשנו להגשים חלום. רצינו שהפנים יתחבר לחוץ. נציין שהיו לנו הרבה חבלי לידה בדרך. למרות הכל בחרנו לכתוב המלצה כי מה שחשוב זה השרות שאותו אי אפשר לקחת מהחברה הזאת שמעסיקה חבורת פרסונות מדהימה שכל מה שחשוב לה שתישאר מרוצה. החברה האלה ממש יצאו מגדרם . אז כן, אנחנו ממליצים בחום רב!!! כי תכלס האמון הוא אחד הדברים החשובים ביותר, הרגשנו שיש על מי לסמוך . משפחת גרטי
Ella Doron
קרא עוד
חלונות הברזל ודלתות המרפסת שארטפרו עשו לנו בהזמנה אישית פשוט יפהפיים ואנחנו זוכים למחמאות מחברים ומבקרים בבית, אלה הפרטים הקטנים שעושים את הסלון. העבודה מול ארטפרו סופר מקצועית ונעימה, הם באמת עושים אמנות בברזל. שמחה מאוד שבחרנו בהם לבית שלנו שכל כך השקענו בו, וההשקעה משתלמת.
Maya Dekel
קרא עוד
לפני כ-3 שנים ארטפרו ביצעו אצלנו את כל עבודות הברזל - מסגרות בלגי יפהפיות, מעקות, פרגולות, מרפסות ומדרגות. מי שמבין בבלגי יזהה מיד שזאת עבודה של קובי. התכנון האמנותי שלו מתעלה על כולם. יש לו יכולת לרדת לפרטים , ולתכנן את הכל בעדינות ובפרופורציות מושלמות. תהליך הביצוע וההתקנה היו ארוכים ולא תמיד קלים, אך הצוות מקסים והתוצאה יפהפיה. מיה דקל
Vicky Samkai
קרא עוד
תודה לחברת ארטפרו על מוצר מסוגנן ומדוייק עבורנו. במקרה זה שערי כניסה לבית. תודה מיוחדת לנמרוד על השירות והטיפול הצמוד עד אשר נתקבל מוצר לשביעות רצוננו המלאה. ותודה לאורה על מעקב אחר הקריאה ומענה מלא לבקשת הלקוח.
הקודם
הבא