הבית שלי - מבצעים על מוצרים לעיצוב הבית
פרזול לבית2020-03-16T23:00:14+02:00

פרזול לבית

בכל בית יש כל מיני רהיטים, ארונות ודלתות. לא משנה אם הם עשויים עץ או חומר אחד (כגון סיבית, MDF) משולבים בהם חלקי פרזול.

אם משפצים, מתקנים או שרוצים לחדש, אפשר לעשות זאת בקלות באמצעות פרזול לבית. פרזול מסוג זה כולל בתוכו מגוון רחב של ידיות, צירים ופתרונות נוספים ומשלימים כגון מראות. בין היתר, יש בנמצא פרזול למטבח ופרזול לארונות, ידיות שמתאימות לריהוט (כגון ידיות מעוצבות לארונות המטבח). יש גם ידיות לדלתות פנים, פתרונות לחדרי ילדים, לחדרי עבודה וכן פתרונות שמתאימים לחדרי אמבטיה.

  • פרזול למטבח – כולל מגוון רחב של ידיות לארונות בעיצובים שונים. יש ידיות בולטות וכן עיצובים שקועים, עיצובי וינט'ג ועיצובים מודרניים. ניתן להתאים פרזולים מיוחדים למטבח בכל צבע רצוי, בהתאמה לכל סוג של מטבח.
  • פרזול לארונות – כולל מגוון רחב מאוד של ידיות, צירים ופתרונות ייחודיים לכל סוגי הארונות. יש דגמים של פרזול בעיצוב יום יומי רגיל ויש גם עיצובים מאוד דקורטיביים ואף יוקרתיים. את הידיות והפרזול כדאי להתאים לפי סוג הארון וגודלו החל מארון ילדים קומפקטי וכלה בחדר ארונות גדול ורחב ידיים.
  • ידיות לארונות מטבח – בידיות הללו נהוג להשקיע מחשבה רבה. המטבח הינו חדר מרכזי בבית ולידיות יש משמעות פרקטית אך גם עיצובית. ניתן למצוא ידיות מחומרי גלם שונים, לפי הצורך, בעיצובים מוארכים, ידיות כפתור, פתרונות מעוגלים ועוד.
  • ידיות לריהוט – למגוון רחב של רהיטים ניתן להתאים ידיות ופתרונות אחיזה. לצד פתרונות לכל סוגי הדלתות (פנים וחוץ), יש גם ידיות לדלתות טריקה והזזה וכן לחלונות. הידיות המתאימות יכולות לשדרג אף מגירות, כונניות, שידות וכן הלאה.
  • ידיות לדלתות פנים – לרוב אלה ידיות מושקעות מאוד. הדגמים השונים יתאימו לכל דלת. יש כאלה שעשויות מתכת ויש גם פתרונות מחומרים אחרים. ניתן למצוא גם דגמים מאוד יוקרתיים.
דילוג לתוכן