הבית שלי - מבצעים על מוצרים לעיצוב הבית
דלתות אש2020-07-29T17:02:17+03:00

דלתות אש

תפקידן המרכזי של דלתות אש הוא למנוע במקרה של שריפה, התפשטות של אש בין החללים – כך שבכוחן למנוע פגיעה באנשים ולאפשר להם להרוויח זמן למילוט בטוח.
דלתות אש הינן קלות משקל, הן עשויות מחומרים שמלבד היותם עמידים בפני אש הם גם מתאפיינים בצפיפות חומר נמוכה, מה שמאפשר לצאת דרכן במהירות גבוהה.
יש לא מעט סוגים של דלתות אש, אשר נבדלות אלו מאלו ברמות ההגנה אותן הן מספקות, כמו גם בגדלים, בצבעים ובעיצובים.

בחירת דלתות אש
בעת בחירת דלתות אש חשוב לקחת בחשבון שלכל דלת קיים טווח זמן, אשר למעשה מגדיר את פרק הזמן בו הדלת יכולה לעצור את האש – טווחי הזמן ינועו בין 30 דקות ל-120 דקות (בפעימות של 30 דקות).
דלתות אש יכולות להיות עשויות מחומרי גלם שונים, כאשר הבולט שביניהם הוא הפלדה, אך ניתן למצוא גם דלתות העשויות מגבס, מזכוכית וממינרל בשם ווורמיקוליט.
כמובן, שהמטרה תהיה לבחור דלת אש, אשר תספק את ההגנה הטובה ביותר במקרה של פריצת שריפה ולכן, כדאי לבחור אותם בקפידה ולוודא שהן עומדות בתקן הישראלי המחמיר 1212 – תקן אשר קובע את העמידות הנדרשת בהתאם לסוג המבנה.

התקנת דלתות אש
התקנה של דלתות אש, אמורה להתבסס על תכנון פרטני מקדים, אשר מצריך עיון מקיף בתוכניות המבנה ובתוכניות המילוט.
חשוב לציין, שלטיב ההתקנה, תהיה השפעה רבה על טיב פעולת הדלת, לכן, חשוב לוודא שההתקנה תתבצע על ידי מתקינים מקצועיים ומנוסים, אשר בקיאים בדרישות הקפדניות של מכון התקנים.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מדלתות אש איכותיות ומותאמות צרכים, העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל את כל הפרטים.

 

עסקים שמתמחים בדלתות אש

דילוג לתוכן